Православный календарь

Наши страницы в соц. сетях

Криворожская иконописная мастерская в FaceBook

 

Престольный праздник нашего храма

Встреча Архиерея.
награждение
чтение Евангелия
Великий вход
Митрополит Ефрем и настоятель
общее фото
отец Дамиан

Щороку 9 січня, на третій день Різдва Христового, Православна Церква молитовно відзначає пам’ять святого апостола первомученика і архідиякона Стефана – першого християнина, який, після зішестя Святого Духа на апостолів, постраждав за віру Христову.

Цього дня митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святкову архієрейську Божественну літургію у храмі первомученика і архідиякона Стефана міста Кривого Рогу, що по вулиці Дишинського в районі селища Дубова Балка («Більшовик»).

Перед початком богослужіння владику Єфрема з квітами зустрічали наймолодші парафіяни храму, які у віршах прославили Народженого Христа. При зустрічі архіпастиря та в кінці богослужіння прихожани та гості також радісно співали Різдвяні колядки.

Його Високопреосвященству співслужили на храмовому святі секретар єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Північного міського благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, помічник благочинного Північного міського благочиння протоієрей Валентин Очковський та сонм священиків міста.

На малому вході митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму протоієрея Даміана Єдінка відзнакою Криворізької єпархії – медаллю святих священномучеників Онуфрія і Порфирія, святителів Криворізьких ІІ ступеня.

За Божественною літургією у храмі була присутня громада вірян з вадами слуху, для яких сурдопереклад богослужіння звершила матушка Надія – дружина отця Даміана.

По завершенні богослужіння і святкового молебню владика Єфрем звернувся з проповіддю про благочестивий приклад істинної віри та вірності Христу святого апостола Стефана навіть під час своєї мученицької кончини.

У свою чергу, настоятель храму подякував правлячому архієрею і гостям за духовну радість спільної молитви з нагоди престольного свята.