Православный календарь

Наши страницы в соц. сетях

Криворожская иконописная мастерская в FaceBook

 

Новости Русской Православной Церкви

Церква передала чергову партію гуманітарної допомоги постраждалим від паводку в Примор'ї

5[2] дней 5[2] часов ago
Гуманітарна допомога була закуплена на кошти Владивостоцької єпархії та Синодального відділу з церковної благодійності та соціального служіння, також до вантажа увійшли речі, пожертвувані жителями Владивостока. (рос.)

Митрополит Крутицький Ювеналій освятив храм Архангела Михайла у підмосковному селі Константиново

5[2] дней 6[2] часов ago
13 серпня Патріарший намісник Московської єпархії митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій звершив велике освячення храму Архангела Михаїла села Константиново Московської області і очолив Божественну літургію у новоосвяченому храмі. (рос.)

Предстоятель Руської Православної Церкви вшанував пам'ять родичів Патріарха Сергія на місці їх поховання

6[2] дней ago
13 серпня, на завершення одноденного Первосвятительського візиту до Нижньогородської єпархії, Святіший Патріарх Кирил побував на місці історичного Олексіївського жіночого монастиря в Арзамасі. Зараз це територія однієї з військових частин Нижньогородського гарнізону. (рос.)

Предстоятель Руської Церкви освятив пам'ятник Патріарху Сергію (Страгородському) в Арзамасі

6[2] дней 2 часа ago
13 серпня, в рамках Первосвятительського візиту до Нижньогородської митрополії, Святіший Патріарх Кирил взяв участь в церемонії відкриття пам'ятника Патріархові Московському і всієї Русі Сергію. (рос.)

Святіший Патріарх Кирил звершив Літургію в Воскресенському кафедральному соборі Арзамаса

6[2] дней 6[2] часов ago
13 серпня Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Первосвятительский візит до Нижньогородської єпархії. У Воскресенському кафедральному соборі Арзамаса Святіший Владика звершив Божественну літургію. (рос.)

Церква продовжує надавати гуманітарну допомогу жителям Примор'я, що постраждали від повені

1 неделя 1 день ago
Владивостоцька єпархія продовжує збирати допомогу для людей, які постраждали від повені в Приморському краї. Перша партія церковної гуманітарної допомоги для жителів селища Барабаш була передана 10 серпня. Напередодні Синодальний відділ із церковної благодійності перерахував Владивостоцькій єпархії 100 тисяч рублів для надання допомоги постраждалим від стихії. (рос.)

Учасники круглого столу в Санкт-Петербурзі «Особливості устрою чернечого життя в міських монастирях» підвели підсумки роботи

1 неделя 2 дня ago
9 серпня в Воскресенському Новодівочому жіночому монастирі Санкт-Петербурга завершився другий день роботи чернечого форуму. На засіданні секції «Внутрішнє життя міського монастиря» виступили чотири доповідача. (рос.)

В Руському на Афоні Пантелеімонівському монастирі відбулися богослужіння престольного свята

1 неделя 2 дня ago
9 серпня в Руському на Афоні Свято-Пантелеімонівському монастирі урочисто відзначили Панигір (престольне свято) на честь покровителя руської Святогірської обителі — святого великомученика і цілителя Пантелеімона. (рос.)

У Воскресенському Новодівочому монастирі Санкт-Петербурга проходить круглий стіл «Особливості устрою чернечого життя в міських монастирях»

1 неделя 3 дня ago
8 серпня в Воскресенському Новодівочому жіночому монастирі міста Санкт-Петербурга пройшов перший день роботи круглого столу «Особливості устрою чернечого життя в міських монастирях». (рос.)

У день пам'яті преподобного Макарія Жовтоводського біля стін заснованої ним обителі освячено пам'ятник святому

1 неделя 3 дня ago
6-7 серпня в Свято-Троїцькому Макаріївського Жовтоводському жіночому монастирі Лиськівської єпархії відбулися урочистості, присвячені дню пам'яті преподобного Макарія, Жовтоводського і Унженского чудотворця, засновника обителі. (рос.)

XV Міжнародна Одигітрієвська хресна хода з Вітебська прибула на Смоленщину

1 неделя 3 дня ago
6 серпня митрополит Смоленський і Дорогобузький Ісидор, архієпископ Вітебський і Оршанський Димитрій, голова Синодального відділу у справах молоді єпископ Люберецький Серафим, а також єпископ Рославльський і Десногорський Мелетій прибули в Руднянський район Смоленської області для зустрічі XV Міжнародної Одигітрієвської хресної ходи з Вітебська до Смоленська. (рос.)

Відбулася чергова нарада Експертної ради з церковного мистецтва, архітектури і реставрації

1 неделя 4 дня ago
8 серпня в Московській духовній академії під головуванням глави Експертної ради з церковного мистецтва, архітектури і реставрації протоієрея Леоніда Калініна, пройшла робоча нарада. Учасники наради відвідали Художньо-виробниче підприємство Руської Православної Церкви «Софрино». (рос.)

Побачило світ виправлене і доповнене видання посібника для єпархіальних древлехранителів

1 неделя 4 дня ago
Друге видання відрізняється більш повною інформацією, зокрема, додана окрема глава, присвячена створенню церковних музеїв і древлехранилищ. Проект реалізований Патріаршим радою з культури спільно з Фондом сприяння збереженню християнських цінностей на кошти государственной̆ підтримки. (рос.)

Обрані архієреями ігумен Феодорит (Тихонов) і ієромонах Ілія (Казанцев) возведені в сан архімандрита

1 неделя 4 дня ago
8 серпня по благословення Святішого Патріарха Кирила керуючий справами Московської Патріархії митрополит Санкт-Петербурзький і Ладозький Варсонофій в храмі Всіх святих, що в землі Руській просіяли, Патріаршій резиденції Данилового монастиря в Москві підніс у сан архімандрита ігумена Феодорита (Тихонова) і ієромонаха Ілію (Казанцева). (рос.)

Завершилося перебування мощей святого великомученика Пантелеімона в Болгарії

1 неделя 4 дня ago
З 26 липня по 3 серпня з благословення Священного Кінота Святої Гори в межі Болгарської Православної Церкви був принесений ковчег із чесною главою святого великомученика Пантелеімона з Руського на Афоні Пантелеімонова монастиря. (рос.)

Патріарший намісник Московської єпархії очолив велике освячення храму на честь священномученика Володимира, митрополита Київського, в підмосковному Корольові

1 неделя 4 дня ago
6 серпня митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій звершив велике освячення храму на честь священномученика Володимира, митрополита Київського, в місті Корольові Московської області і очолив Божественну літургію в новоосвяченому храмі. (рос.)

В рамках II православного міжнародного практикуму в Смоленську відбулася скайп-конференція «Як зацікавити однолітків Православ'ям: досвід адекватного діалогу»

1 неделя 4 дня ago
4 серпня в Смоленську в рамках II православного міжнародного практикуму «Як говорити про свою віру або місія молоді серед молоді» голова Синодального відділу у справах молоді єпископ Люберецький Серафим провів скайп-конференцію для учасників форуму з головою комісії по роботі з молоддю Віленсько-Литовської єпархії ієреєм Костянтином Лазукіним. (рос.)
Выбранный
1 час 1 минута ago
Новости Русской Православной Церкви
Офіційний сайт Руської Православної Церкви
Подписаться на лента Новости Русской Православной Церкви