Православный календарь

Наши страницы в соц. сетях

Криворожская иконописная мастерская в FaceBook

 

Новости Русской Православной Церкви

Засновник першого в Росії дитячого хоспісу протоієрей Олександр Ткаченко обраний головою комісії з питань благодійності Громадської палати РФ

2 дня 11[2] часов ago
19 червня Громадська палата Росії VI скликання затвердила керівний склад. Головою комісії з питань благодійності, цивільному просвіті та соціальної відповідальності став протоієрей Олександр Ткаченко. (рос.)

Блаженніший Патріарх Єрусалимський Феофіл висловив підтримку канонічній Українській Православній Церкві

3 дня 2 часа ago
На ім'я Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила надійшов лист Блаженнішого Патріарха Святого граду Єрусалиму та всієї Палестини Феофіла III щодо становища Української Православної Церкви.

Відбулося засідання комісії Міжсоборної присутності з питань організації життя монастирів і чернецтва

3 дня 3 часа ago
16 червня на Патріаршому подвір'ї Свято-Троїцького Серафимо-Дівєєвського жіночого монастиря в Москві відбулося сьоме засідання комісії Міжсоборної присутності Руської Православної Церкви з питань організації життя монастирів і чернецтва. Засідання очолив голова Комісії митрополит Нижегородський і Арзамаський Георгій. (рос.)

Всесвітній руський народний собор провів в Рязанській області акцію історичної пам'яті «Бути руським»

3 дня 5[2] часов ago
18 червня на території городища «Стара Рязань» в Рязанській області відбулася акція історичної пам'яті «Бути руським!», організаторами якої виступили Всесвітній руський народний собор, Данилов чоловічий монастир і клуб «Руський підприємець» за підтримки Уряду Рязанської області і військово-патріотичного руху «Юнармія». (рос.)

Святіший Патріарх Кирил привітав відомого вченого і телеведучого М.М. Дроздова з 80-річчям від дня народження

3 дня 7[2] часов ago
Святіший Патріарх Кирил привітав відомого вченого-зоолога і зоогеографа, професора МДУ імені М.В. Ломоносова, теле- і радіоведучого, громадського діяча М.М. Дроздова з 80-річчям від дня народження. У зв'язку із знаменною датою Предстоятель Руської Церкви удостоїв М.М. Дроздова ордена святителя Макарія, митрополита Московського, I ступеня. (рос.)

У тридцяту річницю свого чернечого постригу митрополит Волоколамський Іларіон звершив Літургію у Віленському Свято-Духовому монастирі

3 дня 7[2] часов ago
18-20 червня голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Волоколамський Іларіон відвідав Литву. (рос.)

Православна служба допомоги «Милосердя» потребує термінової фінансової підтримки

3 дня 8[2] часов ago
«Наші проекти зазнають труднощів з фінансуванням, і нам дуже потрібна додаткова підтримка, — йдеться у зверненні. — Загальна фінансова криза 2015-2016 року змусила частину наших великих благодійників скоротити свої пожертви, і поки не всі втрати нам вдається заповнити. Зараз наші резерви майже вичерпані». (рос.)

Керуючий Патріаршим благочинням парафій Руської Православної Церкви в Туркменістані архієпископ П'ятигорський Феофілакт здійснив поїздку в Туркменську Республіку

3 дня 10[2] часов ago
15-18 червня тимчасово керуючий Патріаршим благочинням парафій Руської Православної Церкви в Туркменістані архієпископ П'ятигорський і Черкеський Феофілакт здійснив поїздку до Туркменської Республіки. (рос.)

Богословському осмисленню актуальних питань розвитку суспільства присвячена діяльність профільної комісії Міжсоборної присутності

4 дня 1 час ago
16 червня в конференц-залі Загальноцерковної аспірантури та докторантури імені святих рівноапостольних Кирила і Мефодія відбулося засідання комісії Міжсоборної присутності з богослов'я і богословської освіти. (рос.)

У Магадані відкрився єпархіальний центр гуманітарної допомоги

4 дня 4 часа ago
Центр гуманітарної допомоги організовано Магаданською єпархією на кошти гранту Синодального відділу з благодійності та Президентського гранту за підсумками конкурсу, проведеного Благодійним фондом «Покров». (рос.)

У Києві відбулося відспівування і поховання архієпископа Білогородського Миколи

4 дня 8[2] часов ago
18 червня в Пантелеімонівському жіночому монастирі у Феофанії було звершено заупокійну Літургію та відспівування новопреставленого вікарія Київської митрополії архієпископа Білогородського Миколая.

Митрополит Волоколамський Іларіон звершив відспівування Народного артиста СРСР О.В. Баталова

4 дня 11[2] часов ago
18 червня в московському храмі на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» на Великій Ординці голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків митрополит Волоколамський Іларіон звершив відспівування Народного артиста СРСР О.В. Баталова. (рос.)

У Неділю 2-гу після П’ятидесятниці Предстоятель Української Православної Церкви очолив Літургію в Успенському соборі Києво-Печерської лаври

4 дня 12[2] часов ago
18 червня, в Неділю 2-гу після П’ятидесятниці, всіх святих Церкви Руської, Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

Предстоятель Руської Церкви прийняв делегацію Коптської Церкви

4 дня 22 часа ago
18 червня в Червоному залі кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві відбулася зустріч Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з делегацією представників монашества Коптської Церкви. (рос.)

Святіший Патріарх Кирил освятив біля Храму Христа Спасителя пам'ятник, присвячений 10-річчю відновлення єдності Руської Православної Церкви

5[2] дней 2 часа ago
18 червня, по завершенні Літургії в Храмі Христа Спасителя, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил освятив скульптурну композицію «Возз'єднання», присвячену підписанню Акту про канонічне спілкування Московського Патріархату і Руської Зарубіжної Церкви. (рос.)

У Неділю 2-у після П'ятидесятниці Святіший Патріарх Кирил звершив Літургію в Храмі Христа Спасителя і очолив хіротонію архімандрита Аксія (Лобова) в єпископа Нерчинського і Краснокаменського

5[2] дней 5[2] часов ago
18 червня, в Неділю 2-у після П'ятидесятниці, Всіх святих, що в землі Руській просіяли, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя в Москві. За Літургією Святіший Владика очолив хіротонію архімандрита Аксія (Лобова) в єпископа Нерчинського і Краснокаменського (Забайкальська митрополія). (рос.)

Підбито підсумки Першої Всеросійської наукової конференції «Теологія в гуманітарному освітньому просторі»

5[2] дней 12[2] часов ago
14-15 червня в Москві пройшла Перша Всеросійська наукова конференція «Теологія в гуманітарному освітньому просторі». (рос.)

Архієрейський Собор Руської Зарубіжної Церкви в Мюнхені завершився великим освяченням кафедрального собору Германської єпархії

6[2] дней ago
14 червня в Мюнхені (Німеччина) завершив свою роботу Архієрейський Собор Руської Православної Церкви Закордоном. 15 червня учасники Собору звершили освячення кафедрального собору Германської єпархії на честь Новомучеників та сповідників Російських в м. Мюнхені. (рос.)

До Росії прибула делегація представників монашества Коптської Церкви

6[2] дней 7[2] часов ago
17 червня відповідно до рішення Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила і Патріарха Коптського Тавадроса II в Москву прибула делегація представників монашества Коптської Церкви з метою здійснення паломництва православними обителями Росії. (рос.)
Выбранный
2 часа 58[2] минут ago
Новости Русской Православной Церкви
Офіційний сайт Руської Православної Церкви
Подписаться на лента Новости Русской Православной Церкви