Православный календарь

Наши страницы в соц. сетях

Криворожская иконописная мастерская в FaceBook

 

Новости Русской Православной Церкви

13-15 жовтня відбувся Первосвятительський візит Святішого Патріарха Кирила до Удмуртської митрополії

3 дня 11[2] часов ago
13-15 жовтня Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Первосвятительський візит до Удмуртської митрополії, під час якого відвідав Іжевську, Сарапульську та Глазовську єпархії. (рос.)

Святіший Патріарх Кирил: Спогади про революційні події не повинні бути приводом для нових суперечок і цивільних чвар

1 неделя ago
12 жовтня, відкриваючи засідання Вищої Церковної Ради в Храмі Христа Спасителя, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звернувся до присутніх зі словом, в якому торкнувся теми осмислення трагічних подій минулого століття. (рос.)

Святіший Патріарх Кирил очолив чергове засідання Вищої Церковної Ради

1 неделя ago
12 жовтня в Залі Вищої Церковної Ради кафедрального соборного Храму Христа Спасителя в Москві Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил очолив чергове засідання Вищої Церковної Ради Руської Православної Церкви. (рос.)

Святіший Патріарх Кирил відвідає Удмуртську митрополію

1 неделя 1 день ago
Під час Первосвятительського візиту 13-15 жовтня Предстоятель Руської Православної Церкви відвідає храми і ознайомиться з єпархіальної життям Іжевської, Сарапульської та Глазовської єпархій Удмуртської митрополії. (рос.)

Предстоятель Руської Церкви провів засідання Бюро президії Всесвітнього руського народного собору

1 неделя 1 день ago
10 жовтня в Патріаршій і Синодальній резиденції в Даниловому ставропігійному чоловічому монастирі в Москві під головуванням глави Всесвітнього руського народного собору Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося засідання Бюро президії ВРНС. (рос.)

Святіший Патріарх Кирил виступив на I Міжнародному комунікативному форумі «МедіаПост» в Російському державному соціальному університеті

1 неделя 2 дня ago
10 жовтня Святіший Патріарх Кирил відвідав Російський державний соціальний університет, де взяв участь в роботі I Міжнародного комунікативного форуму «МедіаПост». По завершенні виступу перед викладачами і студентами Предстоятель Руської Православної Церкви відповів на запитання учасників форуму. (рос.)

У Даниловому монастирі в Москві відбулося чергове засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви

1 неделя 6[2] дней ago
6 жовтня в залі засідань Священного Синоду Патріаршої і Синодальної резиденції в Даниловому монастирі в Москві під головуванням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила відбулося чергове засідання Священного Синоду Руської Православної Церкви. (рос.)

З 29 вересня по 2 жовтня відбувся Первосвятительський візит Святішого Патріарха Кирила в Ташкентську і Узбекистанську єпархію

2 недели 2 дня ago
З 29 вересня по 2 жовтня Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав Республіку Узбекистан. В ході візиту Предстоятель Руської Церкви зустрівся з Президентом та іншими представниками державної влади, а також релігійними лідерами Узбекистану, відвідав храми Ташкентської єпархії в Ташкенті, Самарканді і Бухарі і звершив ряд богослужінь. (рос.)

26-27 вересня відбувся Первосвятительський візит Святішого Патріарха Кирила в Астраханську митрополію

3 недели ago
26-27 вересня відбувся Первосвятительський візит Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила в Астраханську митрополію, приурочений до святкування 300-річчя Астраханської губернії. (рос.)

Митрополит Волоколамський Іларіон зустрівся з Почесним Папою Римським Бенедиктом XVI

3 недели 2 дня ago
Голова ВЗЦЗ привітав Почесного Папу Бенедикта XVI з 90-річчям і передав йому сердечне вітання і добрі побажання від Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила. (рос.)

У Києво-Печерській Лаврі відбулося відспівування митрополита Ніжинського і Прилуцького Іринея

3 недели 3 дня ago
25 вересня в Успенському соборі Києво-Печерської лаври відбулося відспівування митрополита Ніжинського і Прилуцького Іринея (Семка). Митрополит Іриней відійшов до Господа 23 вересня, на 55-му році життя, після тривалої хвороби. (рос.)

У свято Воздвиження Хреста Господнього Святіший Патріарх Кирил відвідає Астраханську митрополію

3 недели 3 дня ago
26-27 вересня Предстоятель Руської Православної Церкви відвідає Астраханську митрополію. Візит пройде в рамках святкування 300-річчя Астраханської губернії. (рос.)

Митрополит Київський Онуфрій очолив урочистості з нагоди святкування 25-річчя відродження Святогірської лаври.

3 недели 3 дня ago
23-24 вересня, в дні святкування Собору Святогірських святих, відбулися урочистості з нагоди 25-річчя відродження чернечого життя в Успенській Святогірській лаврі. (рос.)

Предстоятель Руської Церкви ознайомився з ходом будівництва Миколаївського Морського собору в Новоросійську

4 недели ago
21 вересня, на завершення візиту в Новоросійську єпархії, Святіший Патріарх Кирил ознайомився з ходом будівництва Морського кафедрального собору на честь святителя Миколая Чудотворця в Новоросійську. (рос.)

Відбулася бесіда Святішого Патріарха Кирила з губернатором Краснодарського краю В.І. Кондратьєвим і єпископом Новоросійським Феогностом

4 недели ago
21 вересня, після завершення богослужіння в Успенському кафедральному соборі Новоросійська, відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з губернатором Краснодарського краю В.І. Кондратьєвим і єпископом Новоросійським Феогностом. (рос.)

У свято Різдва Пресвятої Богородиці Предстоятель Руської Церкви звершив Літургію в Успенському кафедральному соборі Новоросійська

4 недели ago
21 вересня, в свято Різдва Пресвятої Богородиці, Святіший Патріарх Кирил прибув в місто Новоросійськ Краснодарського краю. В Успенському кафедральному соборі міста Предстоятель Руської Православної Церкви звершив Божественну літургію. (рос.)

Святіший Патріарх Кирил висловив співчуття у зв'язку з руйнівним землетрусом в Мексиці

4 недели ago
Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил висловив співчуття Президенту Мексиканських Сполучених Штатів Енріке Пенья Ньєто у зв'язку з руйнівним землетрусом в Мексиці, внаслідок якого загинули більше 200 осіб. (рос.)
Выбранный
36[2] минут 43 секунды ago
Новости Русской Православной Церкви
Офіційний сайт Руської Православної Церкви
Подписаться на лента Новости Русской Православной Церкви